DHZ Šambron

TAAK Odškodňovacia spoločnosť s.r.o. podporuje mladých dobrovoľníkov.

 

My v spoločnosti TAAK Odškodňovacia spoločnosť s.r.o. si nesmierne vážime každú iniciatívu, ktorá má za následok zvýšenie občianskeho povedomia o ľudskom zdraví, bezpečnosti a ochrane majetku. Je nám sympatická práca všetkých zaangažovaných jedincov a preto ju v maximálnej možnej miere podporujeme. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli vziať pod svoje "ochranné krídla" Dobrovoľný hasičský zbor obce Šambron.

 

Každý z členov DHZ Šambron sa dobrovoľníctvu venuje na úkor vlastného voľného času. A samozrejme bez nároku na odmenu, ich plácou je pocit dobre odvedenej práce a pomoc občanom v núdzi.

 

Pýtate sa, kedy zasahujú?

 

Vždy, keď to je nutné. Akonáhle dôjde k nejakej nehode, prípadne prírodnej katastrofe, DHZ Šambron nájdete v centre diania. Či už ide o požiare, dopravnú kolíziu, povodeň, veternú smršť alebo iné nešťastie, členovia zboru neváhajú a podajú pomocnú ruku. Asistenciu ponúkajú aj v menej závažných prípadoch, jednoducho vždy, keď ju niekto potrebuje.

 

Ich činnosť je na nezaplatenie a za roky svojej existencie viackrát dokázali, že sú viac než kompetentní čeliť výzvam a chrániť občanov a ich majetok. Práve tieto skutočnosti nás motivovali k sponzoringu a oficiálnej podpore týchto šikovných ľudí.

 

Najprv práca, potom zábava

 

Vidieť členov DHZ Šambron v akcii však nemusíte len pri pohromách, táto partia sa pravidelne zúčastňuje rôznych previerok pripravenosti a súťaží zručnosti, v ktorých vyniká predovšetkým ich hasičský útok. Vykonávajú tiež rôzne preventívne protipožiarne opatrenia a starajú sa o bezproblémový chod obce. DHZ Šambron sa dlhoročne podieľa na školení nových dobrovoľníckych hasičov.

 

Byť členom zboru nie je len o neustálom pracovnom nasadení.  Presvedčiť sa o tom môžete na viacerých spoločenských udalostiach, na ktorých sa DHZ Šambron zúčastňuje. Napríklad pri predvádzaní hasičskej techniky a simulovaných zákrokoch. S členmi zboru nuda naozaj nie je.

 

Veríme, že rokom 2017 sme s DHZ Šambron započali úspešnú spoluprácu. 

 

 

Na blogu TAAK Odškodňovacej spoločnosti sa dozviete ďalšie užitočné informácie týkajúce sa cestnej premávky ale aj povinností účastníkov cestnej premávky.

 


Autor článku: externý redaktor pre NEOWEB STUDIOPartneri