Krátky príbeh o spoločnosti TAAK odškodňovacia spolo

Portfólio spoločnosti TAAK odškodňovacia spoločnosť

Dopravné nehody rozhodne patria k najnepríjemnejším udalostiam, aké môže človek počas svojho života zažiť. Média nás denne bombardujú smutnými štatistikami, v ktorých bilancujú tragické havárie. Šťastie majú tí, ktorí vyviaznu bez vážnejšej fyzickej či psychickej traumy. Ak už však účastník dopravnej nehody nie vlastnou vinnou utrpí zdravotnú ujmu, má právo na náležité odškodné. A to je moment, kedy do hry vstupuje TAAK odškodňovacia spoločnosť. Dlhodobo a s vysokou mierou úspešnosti pomáhame poškodeným s ochranou ich práv.


Poďme si povedať, čo má taká odškodňovacia spoločnosť vlastne vo svojom portfóliu. V prvom rade pomáhame všetkým účastníkom dopravných nehôd, ktorí utrpeli ujmu na zdraví – či už ide o vodičov, ich spolujazdcov, cestujúcich v prostriedkoch hromadnej prepravy, chodcov, cyklistov. Asistujeme pri vymáhaní bolestného, náhrad škôd, jednorázových vyrovnaní a všetkých ostatných nákladov, spojených s utrpeným úrazom. Našim klientom poskytujeme komplexný servis, ktorý zahŕňa všetky úkony, od prijatia žiadosti až po samotné vyplatenie poistného plnenia. 


Pomocnú ruku podávame aj účastníkom pracovných úrazov, pozostalým, ktorí pri dopravnej nehode prišli o svojich blízkych, a v neposlednom rade aj samotným vinníkom, ktorí incident zapríčinili. Nerobí nám problém vrátiť sa k prípadu niekoľko rokov po tom, čo sa nehoda stala, riešime aj incidenty, pri ktorých je páchateľ neznámy, resp. ušiel z miesta činu. Poskytujeme bezplatné analýzy odškodnenia, zastúpime vás pred poisťovateľom, u ktorého s maximálnou efektivitou a lojalitou voči klientovi uplatňujeme nároky. Spolupracujeme s poprednou advokátskou kanceláriou, čiže vieme zabezpečiť aj právne zastúpenie. 


TAAK Odškodňovacia spoločnosť s.r.o. vám garantuje maximálnu profesionalitu, transparentnosť, efektivitu a odbornosť. Našu pomoc ocenilo už mnoho klientov. Aj v tých najťažších chvíľach sa na nás môžete bez obáv obrátiť

 

Autor článku: NEOWEB STUDIOPartneri