O spoločnosti

Dlhodobo úspešne pomáhame našim slovenským klientom aj v rámci štátov EÚ.

TAAK Odškodňovacia spoločnosť s.r.o. sa zaoberá získavaním náležitého odškodného pre účastníkov dopravných nehôd, ktorí utrpeli ujmu na zdraví. TAAK spolupracuje s advokátskou kanceláriou, ktorá patrí medzi jednu z najlepších na slovenskom trhu, s vyše 20 ročnou tradíciou.

 

Toto umožňuje poskytovanie pomoci slovenským občanom na území Slovenskej republiky a aj v rámci štátov EU. Našim cieľom je ponúkať najvyššiu kvalitu služieb a riadiť sa výhradne záujmami klienta. Pre našich klientov zaisťujeme kompletný servis od prijatia žiadosti, až po vyplatenie náležitého odškodného. Od počiatku svojej činnosti TAAK pomohla už mnohým klientom.

 

Vznik spoločnosti TAAK v roku 2013 bol podložený skúsenosťami terajšieho obchodného riaditeľa a obchodné zastúpenia sa nachádzajú v mestách po celom Slovensku: Košice, Prešov, Poprad, Martin, Banská Bystrica, Žilina, Nitra, Trnava, Bratislava, Stará Ľubovňa, Rimavská Sobota, Rožňava.

 

 

 

 

Vedenie spoločnosti

Tomáš Krukó, konateľ spoločnosti TAAK Odškodňovacia spoločnosť s.r.o.

Tomáš KrukóSúčasný riaditeľ pôsobil v rokoch 2006 až 2010 v oblasti zdravotníctva. V roku 2012 začal pracovať ako obchodný zástupca pre odškodňovaciu spoločnosť, kde získaval potrebné skúsenosti. Počas svojej pôsobnosti si svojou prácou získal ocenenia za skvelé výkony v ponúkaní a oslovovaní klientov. Svoje skúsenosti zužitkoval a tak v roku 2013 založil vlastnú odškodňovaciu spoločnosť, ktorá je dnes prosperujúcou firmou na slovenskom trhu a dokáže svojim klientom ponúknuť kvalitné služby či zastupovanie, v ktorých využíva znalosti ako z oblasti zdravotníctva tak aj obchodu.

 

 

 

Certifikáty kvality

Prestížne certifikáty od certifikačných autorít

Prvý certifikát je od spoločnosti TÜV SÜD - certifikačný orgán systémov manažérstva a kvality. TAAK Odškodňovacia spoločnosť je prvá spoločnosť vo svojom obore, ktorá získala tento prestížny certifikát za systém manažérstva kvality v oblasti odškodňovania klientov po dopravných nehodách. 

Partneri